PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: English
eo: Angla

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea
