PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Language
et: Keel

en: Unknown
et: Tundmatu

en: English
et: Inglise keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud
