PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: English
fi: englanti

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen yhteenvedon lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: Order complete
fi: Tilaus valmis
