PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Unknown
fr: Inconnu

en: English
fr: Anglais

en: Japanese
fr: Japonais

en: Korean
fr: Coréen

en: Live
fr: En direct

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
fr: Les transactions ne peuvent être réalisées qu'avec l'une des devises listées.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
fr: Inscrivez-vous pour utiliser un compte bac-à-sable pour tester.

en: Credit card/PayPal
fr: Carte bancaire/PayPal
