PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: English
gl: Inglés

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano
