PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Language
he: שפה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: English
he: אנגלית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה
