PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: English
hr: Engleski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Currency code
hr: Kod valute
