PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: English
it: Inglese

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Currency code
it: Codice valuta

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
it: Le transazioni possono essere processate solamente in una delle valute elencate.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
it: Registrati e usa un account Sandbox per effettuare i test.
