PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್
