PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری
