PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Unknown
lv: Nezināms

en: English
lv: Angļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts
