PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား
