PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Language
nn: Språk

en: English
nn: Engelsk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig
