PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: English
ru: Английский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Order review submit button text
ru: Текст кнопки "Оплатить"

en: Submit Order
ru: Оплатить

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ru: Транзакции проходят только в одной из перечисленных валют.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ru: Зарегестрируйтесь и используйте учетную запись Sandbox для тестирования.
