PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Unknown
sk: Neznámy

en: English
sk: Angličtina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Live
sk: Naživo

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre upravenie objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.
