PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்
