PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: English
tr: İngilizce

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi onayla

en: Currency code
tr: Para cinsi kodu

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı
