Ubercart Payflow Link (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus
