Ubercart Payflow Link (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése
