Ubercart Payflow Link (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
ja: クレジットカード

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Authorization
ja: 承認

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定
