Ubercart Payflow Link (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą
