Ubercart Payflow Link (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling
