Ubercart Payflow Link (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Partner
ru: Биржа
