Ubercart Payflow Link (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Credit Card
fr: Carte bancaire

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Authorization
fr: Autorisation

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Partner
fr: Partenaire
