Ubercart Payflow Link (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky
