Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre
