Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
es: Tarjeta de crédito

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Authorization
es: Autorización

en: Order review submit button text
es: Texto del bot&oacute;n de confirmaci&oacute;n de compra

en: Submit Order
es: Finalizar Compra
