Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
it: Carta di Credito

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Authorization
it: Autorizzazione

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine
