Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu
