Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
pt: Cartão de crédito

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Authorization
pt: Autorização

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido
