Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning
