Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder
