Ubercart Payflow Link (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Partner
uk: Партнер
