Ubercart Payflow Link (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Credit Card
de: Kreditkarte

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Authorization
de: Autorisierung

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken
