UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: User
ast: Usuariu

en: Mode
ast: Mou

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Send
ast: Unviar

en: Order
ast: Orde
