UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Vendor
kn: ಒದಗಿಸಿದವರು

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Out of memory
kn: ಸಾಕಷ್ಟು ಮೆಮೊರಿ ಇಲ್ಲ
