UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta3) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Mode
fi: Tila

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: Terms
fi: Termit

en: Send
fi: Lähetä

en: Payment
fi: Maksu

en: Order
fi: Järjestys

en: Profile name
fi: Profiilin nimi

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: City
fi: Postitoimipaikka

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: cancel
fi: peruuta

en: Contact phone number
fi: Puhelinnumero

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: You do not have any items in your shopping cart.
fi: Ostoskorissasi ei ole tuotteita.

en: Review order
fi: Tarkista tilaus

en: Review payment
fi: Katso maksu

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus

en: PayPal payment cancelled
fi: PayPal maksu peruutettu

en: PayPal Express Checkout
fi: PayPal Express Kassa

en: Express Checkout
fi: Pikakassa

en: Payment action
fi: Maksutoiminto

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
fi: PayPal maksussa on tapahtunut virhe. Tarkista ostoskorisi ja yritä uudelleen.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
fi: Tilauksesi on melkein valmis! Täytä seuraavat kohdat ja klikkaa "Kassa" oston suorittamiseksi.

en: Calculate shipping
fi: Laske toimituskulut

en: Order comments
fi: Tilaustiedot

en: Special instructions or notes regarding your order.
fi: Tilauksen erityisohjeet tai huomiot

en: Continue checkout
fi: Jatka kassalle

en: Ship to
fi: Toimitusosoite

en: Bill to
fi: Laskutusosoite
