UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт
