UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: PayPal
mr: पे पल

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: User
mr: सदस्य

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Address
mr: पत्ता

en: State
mr: राज्य
