UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး
