UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta3) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Користувач

en: Description
uk: Опис

en: Overview
uk: Огляд

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Schedule
uk: Розклад

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: User
uk: Користувач

en: Mode
uk: Режим

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Terms
uk: Терміни

en: Send
uk: Надіслати

en: Payment
uk: Оплата

en: Order
uk: Замовлення

en: Profile name
uk: Ім'я профілю

en: Expiration
uk: Закінчення дії

en: City
uk: Місто

en: Approved
uk: Схвалене

en: Period
uk: Період

en: Schedules
uk: Розклад

en: Product
uk: Продукція

en: Payment status
uk: Стан оплати

en: Products
uk: Товари

en: cancel
uk: скасування

en: Contact phone number
uk: Контактній номер телефону

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Profiles
uk: Профілі

en: Authorization
uk: Авторизація

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Profile ID
uk: ІД профілю

en: You do not have any items in your shopping cart.
uk: У вашім кошику немає жодного товару

en: Review order
uk: Переглянути замовлення

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
uk: Активувати форму вибору доставки на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
uk: Активувати блок назви компанії на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
uk: Активувати блок номера контактного телефону на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
uk: Активувати текстовий блок коментарів на сторінці Перегляду платежу.

en: Payment action
uk: Операція платежу

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
uk: Ваше замовлення майже готово. Будь ласка, заповніть наведені деталі та натисніть 'Продовжити оформлення' щоб завершити покупку.

en: Calculate shipping
uk: Розрахунки вартості доставки

en: Leave blank if shipping to a residence.
uk: Залиште незаповненими у випадку доставки до будинку

en: Order comments
uk: Коментарі до замовлення

en: Special instructions or notes regarding your order.
uk: Особливі вказівки або уточнення, пов'язані з вашим замовленням.

en: Continue checkout
uk: Продовжити оформлення

en: Error calculating shipping
uk: Помилка розрахунків вартості

en: Ship to
uk: Доставити до

en: Bill to
uk: Платник

en: Add Schedule
uk: Додати розклад

en: Partner
uk: Партнер

en: Proxy authorization failed
uk: Помилка авторизації проксі

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Card
uk: Картка
