UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ
