UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta5) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Unlimited
fil: Walang hangganan
