UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta5) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Mode
km: របៀប​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Order
km: លំដាប់

en: Profiles
km: ទម្រង់
