UC Payflow Pro (6.x-1.1-beta5) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: User
ta: பயனர்

en: Mode
ta: முறை

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Order
ta: வரிசை

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்
