UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Mode
bn: মোড

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Order
bn: ক্রম
