UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད
