UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Schedule
gl: Programación

en: User
gl: Usuario/a

en: Mode
gl: Modo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Payment
gl: Pagamento

en: Order
gl: Orde

en: Profile name
gl: Nome do perfil

en: Approved
gl: Aprobado

en: Period
gl: Periodo

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: cancel
gl: cancelar

en: Contact phone number
gl: Número de tablas desbloqueadas

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Profile ID
gl: ID do perfil

en: Review order
gl: Revisar pedido
