UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (32 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Description
id: Deskripsi

en: Overview
id: Sekilas

en: Password
id: Sandi

en: Country
id: Negara

en: Name
id: Nama

en: User
id: Pengguna

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: Send
id: Kirim

en: Payment
id: Pembayaran

en: Order
id: Urutan

en: Profile name
id: Nama profil

en: City
id: Kota

en: Approved
id: Disetujui

en: Period
id: Periode

en: Product
id: Produk

en: Products
id: Produk

en: cancel
id: batal

en: Profiles
id: Profil

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai

en: Review order
id: Periksa order

en: Submit order
id: Kirim pesanan

en: Order comments
id: Komentar pesanan

en: Ship to
id: Kirimkan ke

en: Bill to
id: Tagihkan ke

en: API Credentials
id: Kredensial API

en: Add Product
id: Tambah Produk

en: Card
id: Kartu
