UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Username
mg: Anarana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
